Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 26 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 27 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 27 Jul
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 27 Jul
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Thu 29 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Mon 2 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 3 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 3 Aug
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 3 Aug
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Thu 5 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Mon 9 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 10 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 10 Aug
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 10 Aug
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Thu 12 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Mon 16 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 17 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 17 Aug
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 18 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 5 - Tiller 3
Astor kunstgress Del B2
Wed 18 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Nidelv
Astor kunstgress Del B1
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Strindheim 4
Astor kunstgress Del B
Thu 19 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Fri 20 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor - Tiller 2
Astor kunstgress Del B2
Fri 20 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del B1
Mon 23 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 24 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 25 Aug
kl 17:15 - 18:29
Astor 3 - Vestbyen
Astor kunstgress Del B
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 19:45
Astor 2 - Gauldal 2/Melhus 2
Astor kunstgress Del B
Thu 26 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Fri 27 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor - Tiller
Astor kunstgress Del B2
Fri 27 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor - Kattem/Heimdal
Astor kunstgress Del B
Mon 30 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 31 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 31 Aug
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 1 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor - Sverresborg
Astor kunstgress Del B1
Wed 1 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Leinstrand
Astor kunstgress Del B2
Thu 2 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Fri 3 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Kattem/Heimdal
Astor kunstgress Del B2
Fri 3 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Trygg/Lade 3
Astor kunstgress Del B1
Sat 4 Sep
kl 15:30 - 16:44
Astor 2 - Klæbu
Astor kunstgress Del B
Mon 6 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 7 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 7 Sep
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:45
Astor 2 - KIL/Hemne
Astor kunstgress Del B
Wed 8 Sep
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Orkla 2/Orkanger 2 7er
Astor kunstgress Del B
Thu 9 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Fri 10 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor - Heimdal/Kattem
Astor kunstgress Del B2
Fri 10 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Strindheim 3
Astor kunstgress Del B
Mon 13 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 14 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 14 Sep
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 15 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Trygg/Lade 2
Astor kunstgress Del B1
Thu 16 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Fri 17 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Charlottenlund 6
Astor kunstgress Del B2
Fri 17 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Kolstad
Astor kunstgress Del B1
Fri 17 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Tiller
Astor kunstgress Del B
Sat 18 Sep
kl 10:30 - 11:34
Astor 2 - Klæbu
Astor kunstgress Del B2
Sat 18 Sep
kl 10:30 - 11:34
Astor 2 - Sjetne 2
Astor kunstgress Del B1
Mon 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 21 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 21 Sep
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 22 Sep
kl 17:15 - 18:29
Astor - Nationalkameratene 2
Astor kunstgress Del B
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 19:45
Astor 2 - Tangmoen
Astor kunstgress Del B
Thu 23 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Fri 24 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Tiller 2
Astor kunstgress Del B2
Fri 24 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Othilienborg 2
Astor kunstgress Del B1
Mon 27 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 28 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 28 Sep
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 29 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor - Charlottenlund
Astor kunstgress Del B1
Thu 30 Sep
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Mon 4 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
Tue 5 Oct
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
Tue 5 Oct
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
Tue 5 Oct
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
Wed 6 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor - Byåsen
Astor kunstgress Del B2
Wed 6 Oct
kl 18:30 - 19:45
Astor 2 - Hegra
Astor kunstgress Del B
Thu 7 Oct
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
Fri 8 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Byåsen
Astor kunstgress Del B2
Fri 8 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del B1
Fri 15 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Freidig
Astor kunstgress Del B1
Fri 15 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 5 - Charlottenlund 2
Astor kunstgress Del B2
Fri 15 Oct
kl 18:30 - 19:44
Astor - Fram
Astor kunstgress Del B
Fri 29 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor - Freidig 2
Astor kunstgress Del B2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 5 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Sun 20 Jun
kl 17:30 - 18:34
Astor - Othilienborg
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Sun 20 Jun
kl 11:00 - 12:14
Astor - Charlottenlund 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Heimdal/Kattem
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Sjetne 2
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 5 - Strindheim 2
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Flatås
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:00 - 18:14
Astor - Vestbyen
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Strindheim 3
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor - Bratsberg
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 5 - Flatås 2
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor - Charlottenlund
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Sun 30 May
kl 19:00 - 20:14
Astor 2 - Byneset
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Sat 29 May
kl 10:30 - 11:34
Astor 3 - Othilienborg
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fri 28 May
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Trygg/Lade 3
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Thu 27 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Strindheim 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Wed 26 May
kl 17:15 - 18:29
Astor - Strindheim 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 25 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 24 May
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 20 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Wed 19 May
kl 17:00 - 18:30
Treningskamp J2012
  Les mer  
Tue 18 May
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 18 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 17 May
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 13 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 11 May
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 11 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 10 May
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Thu 6 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2009
  Les mer  
Tue 4 May
kl 19:30 - 21:00
Trening G14
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 3 May
kl 17:30 - 19:00
Trening J2008
  Les mer  
Sun 18 Apr
kl 16:30 - 18:00
Treningskamp J2010
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 12 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 12 Mar
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 5 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 5 Mar
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 26 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 26 Feb
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 19 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 19 Feb
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 1 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Fri 29 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
  Les mer  
Fri 29 Jan
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
  Les mer  
Thu 28 Jan
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
  Les mer  
Mon 25 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline