Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 4 Dec
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 4 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 7 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 8 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 8 Dec
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 8 Dec
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 9 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 9 Dec
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 10 Dec
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 11 Dec
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 11 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 14 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 15 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 15 Dec
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 15 Dec
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 16 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 16 Dec
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 17 Dec
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 18 Dec
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 18 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 21 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 22 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 22 Dec
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 22 Dec
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 23 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 23 Dec
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 24 Dec
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 25 Dec
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 25 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 28 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 29 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 29 Dec
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 29 Dec
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 30 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 30 Dec
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 31 Dec
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 1 Jan 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 1 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 4 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 5 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 5 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 5 Jan 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 6 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 6 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 7 Jan 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 8 Jan 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 8 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 11 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 12 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 12 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 12 Jan 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 13 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 13 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 14 Jan 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 15 Jan 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 15 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 18 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 19 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 19 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 19 Jan 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 20 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 20 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 21 Jan 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 22 Jan 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 22 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 25 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 26 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 26 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 26 Jan 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 27 Jan 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 27 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 28 Jan 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 29 Jan 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 29 Jan 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 1 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 2 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 2 Feb 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 2 Feb 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 3 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 3 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 4 Feb 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 5 Feb 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 5 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 8 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 9 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 9 Feb 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 9 Feb 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 10 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 10 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 11 Feb 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 12 Feb 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 12 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 15 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 16 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 16 Feb 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 16 Feb 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 17 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 17 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 18 Feb 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 19 Feb 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 19 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 22 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 23 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 23 Feb 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 23 Feb 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 24 Feb 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 24 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 25 Feb 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 26 Feb 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 26 Feb 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 1 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 2 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 2 Mar 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 2 Mar 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 3 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 3 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 4 Mar 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 5 Mar 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 5 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 8 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 9 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 9 Mar 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 9 Mar 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 10 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 10 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 11 Mar 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 12 Mar 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 12 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 15 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 16 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 16 Mar 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 16 Mar 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 17 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 17 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 18 Mar 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 19 Mar 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 19 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Mon 22 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
 
Tue 23 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
 
Tue 23 Mar 2021
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
 
Tue 23 Mar 2021
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
 
Wed 24 Mar 2021
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
 
Wed 24 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
 
Thu 25 Mar 2021
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
 
Fri 26 Mar 2021
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
 
Fri 26 Mar 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 4 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Dec
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Dec
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Dec
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Mon 30 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
$item.username  
  Les mer  
Fri 27 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 27 Nov
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Nov
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
$item.username  
  Les mer  
Fri 20 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 20 Nov
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
$item.username  
  Les mer  
Fri 13 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 13 Nov
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
$item.username  
  Les mer  
Fri 6 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 6 Nov
kl 16:30 - 17:30
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 20:00 - 21:30
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening J2010/J2011
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2007
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 19:30 - 21:00
Trening J15(06)
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 19:30
Trening G2008
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 16:30 - 18:00
Trening G2010
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening J17
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 19:15 - 20:29
Astor - Charlottenlund 2
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 18:00 - 19:04
Astor 2 - Byåsen
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 18:00 - 19:04
Astor 5 - Byåsen 4
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 16:00 - 17:14
Astor - Vestbyen
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Trond 2
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 17:15 - 18:29
Astor 2 - Utleira
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Nationalkameratene
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Byåsen 3
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Heimdal
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 18:30 - 19:55
Astor 2 - KIL/Hemne
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Strindheim 2
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Ranheim 2
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Utleira 2
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 19:34
Astor 3 - Flatås 2
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Charlottenlund 6
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Kattem 2
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 18:00 - 19:04
Astor 5 - Byåsen
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Skaun
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Fosen
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 17:15 - 18:29
Astor 2 - Charlottenlund
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor - Strindheim
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor - Sverresborg
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 18:00 - 19:14
Astor 3 - Byåsen
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 12:00 - 13:14
Astor 2 - Charlottenlund 3
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Tiller 3
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Ranheim 3
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Nardo
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Nardo 2
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 5 - Nardo 2
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Utleira 2
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 17:15 - 18:29
Astor 2 - Glimt
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Sjetne
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Hommelvik 3
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Strindheim
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Flatås
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor - Klæbu 2
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Romolslia
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Romolslia
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Utleira 2
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Strindheim 2
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor - Orkla
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 17:15 - 18:29
Astor 2 - Orkdal
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor - Orkanger
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Othilienborg 2
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Melhus
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Tiller
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor - Sverresborg
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Klæbu 2 7er
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Tiller 3
$item.username   Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor - Romolslia
$item.username   Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Astor 2 - Charlottenlund
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 15:30 - 16:44
Astor - Ranheim
$item.username   Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 16:30 - 17:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening G2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G2011
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 19:00 - 20:30
Trening G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening J13/J2008
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline