Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 11. aug
16:30 - 18:00
G2011

Tor. 11. aug
16:30 - 18:00
G2012

Tor. 11. aug
18:00 - 19:00
G2013

Tor. 11. aug
18:00 - 19:30
G2009

Tor. 11. aug
19:00 - 19:30
J15

Tor. 11. aug
19:30 - 20:30
J2009/J2010

Tor. 11. aug
20:30 - 22:00
J17

Tor. 11. aug
20:30 - 22:00
Junior

Fre. 12. aug
16:00 - 17:00
G2010

Søn. 14. aug
18:00 - 19:30
Junior

Søn. 14. aug
19:30 - 21:00
G16

Man. 15. aug
16:30 - 17:30
J2011

Man. 15. aug
16:30 - 17:30
J2012

Man. 15. aug
17:30 - 19:00
G2009

Man. 15. aug
17:30 - 19:00
J14

Man. 15. aug
19:00 - 20:30
G16

Man. 15. aug
20:30 - 22:00
Senior

Tir. 16. aug
16:30 - 17:30
G2010

Tir. 16. aug
17:30 - 18:30
G2015

Tir. 16. aug
17:30 - 18:00
G2010

Tir. 16. aug
18:00 - 19:30
G2012

Tir. 16. aug
18:30 - 20:00
J15

Tir. 16. aug
19:30 - 21:00
G14

Tir. 16. aug
20:00 - 21:30
Junior

Ons. 17. aug
15:30 - 17:15
Treningskamp J2009/J2010

Ons. 17. aug
17:15 - 18:19
Astor - Heimdal
Astor kunstgress Del A1
Ons. 17. aug
17:15 - 18:19
Astor 4 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del B2
Ons. 17. aug
18:30 - 19:44
Astor 2 - Støren
Astor kunstgress Del B
Ons. 17. aug
20:00 - 21:25
Astor - Ranheim 2
Astor Kunstgress
Tor. 18. aug
16:30 - 18:00
G2012

Tor. 18. aug
16:30 - 18:00
G2011

Tor. 18. aug
18:00 - 19:00
G2013

Tor. 18. aug
18:00 - 19:30
G2009

Tor. 18. aug
19:00 - 19:30
J15

Tor. 18. aug
19:30 - 20:30
J2009/J2010

Tor. 18. aug
20:30 - 22:00
J17

Tor. 18. aug
20:30 - 22:00
Junior

Fre. 19. aug
16:00 - 17:00
G2010

Fre. 19. aug
17:15 - 18:29
Astor 2 - Sjetne
Astor kunstgress Del B
Fre. 19. aug
17:15 - 18:29
Astor 4 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del A
Fre. 19. aug
18:30 - 19:34
Astor 2 - Byneset
Astor kunstgress Del A2
Fre. 19. aug
18:30 - 19:44
Astor - Nidelv
Astor kunstgress Del B
Fre. 19. aug
20:00 - 21:35
Astor - Kattem
Astor Kunstgress
Lør. 20. aug
14:00 - 15:14
Astor - Namsos/Overhalla
Astor Kunstgress
Lør. 20. aug
15:30 - 16:55
Astor 2 - Alvdal
Astor Kunstgress
Søn. 21. aug
13:00 - 18:00
Miniserie

Søn. 21. aug
14:00 - 15:25
Astor - Sparbu/Steinkjer
Astor Kunstgress
Søn. 21. aug
16:00 - 17:14
Astor 2 - Trygg/Lade
Astor kunstgress Del A
Søn. 21. aug
18:00 - 19:30
Junior

Søn. 21. aug
19:00 - 20:25
Astor 3 - Hegra
Astor Kunstgress
Søn. 21. aug
19:30 - 21:00
G16

Man. 22. aug
16:30 - 17:30
J2011

Man. 22. aug
16:30 - 17:30
J2012

Man. 22. aug
17:30 - 19:00
G2009

Man. 22. aug
17:30 - 19:00
J14

Man. 22. aug
19:00 - 20:30
G16

Man. 22. aug
20:30 - 22:00
Senior

Tir. 23. aug
16:30 - 17:30
G2010

Tir. 23. aug
17:30 - 18:30
G2015

Tir. 23. aug
17:30 - 18:00
G2010

Tir. 23. aug
18:00 - 19:30
G2012

Tir. 23. aug
18:30 - 20:00
J15

Tir. 23. aug
19:30 - 21:00
G14

Tir. 23. aug
20:00 - 21:30
Junior

Ons. 24. aug
17:15 - 18:19
Astor - Heimdal
Astor kunstgress Del A1
Ons. 24. aug
17:15 - 18:19
Astor 2 - Strindheim 2
Astor kunstgress Del A2
Ons. 24. aug
18:30 - 19:34
Astor - Lånke
Astor kunstgress Del B1
Ons. 24. aug
18:30 - 19:44
Astor - Strindheim
Astor kunstgress Del A
Ons. 24. aug
18:30 - 19:34
Astor 3 - Gauldal
Astor kunstgress Del B2
Ons. 24. aug
20:00 - 21:05
Astor - Stubban
Astor kunstgress Del A
Tor. 25. aug
16:30 - 18:00
G2011

Tor. 25. aug
16:30 - 18:00
G2012

Tor. 25. aug
18:00 - 19:00
G2013

Tor. 25. aug
18:00 - 19:30
G2009

Tor. 25. aug
19:00 - 19:30
J15

Tor. 25. aug
19:30 - 20:30
J2009/J2010

Tor. 25. aug
20:30 - 22:00
J17

Tor. 25. aug
20:30 - 22:00
Junior

Fre. 26. aug
16:00 - 17:00
G2010

Fre. 26. aug
17:15 - 18:29
Astor - Kattem 3
Astor kunstgress Del A
Fre. 26. aug
17:15 - 18:29
Astor 3 - Nidelv
Astor kunstgress Del B
Fre. 26. aug
18:30 - 19:34
Astor - Kolstad
Astor kunstgress Del A1
Fre. 26. aug
18:30 - 19:44
Astor 2 - Stjørdals-Blink 2
Astor kunstgress Del B
Fre. 26. aug
20:00 - 21:35
Astor - Trond
Astor Kunstgress
Lør. 27. aug
09:00 - 15:00
Jentedag

Lør. 27. aug
10:30 - 11:34
Astor 3 - Kattem 2
Astor kunstgress Del A1
Lør. 27. aug
15:00 - 16:25
Astor - Sverre
Astor Kunstgress
Søn. 28. aug
12:00 - 13:14
Astor - Hommelvik
Astor Kunstgress
Søn. 28. aug
13:00 - 18:00
Miniserie

Søn. 28. aug
14:00 - 15:04
Astor 2 - Kattem
Astor kunstgress Del A2
Søn. 28. aug
16:00 - 17:25
Astor - Inderøy
Astor Kunstgress
Søn. 28. aug
18:00 - 19:30
Junior

Søn. 28. aug
18:00 - 19:04
Astor 2 - Flatås 2
Astor kunstgress Del A2
Søn. 28. aug
18:00 - 19:04
Astor - Flatås 2
Astor kunstgress Del A1
Søn. 28. aug
18:00 - 19:04
Astor - Vestbyen 3
Astor kunstgress Del A1
Søn. 28. aug
19:30 - 21:00
G16

Søn. 28. aug
19:30 - 20:55
Astor 2 - Melhus
Astor Kunstgress
Man. 29. aug
16:30 - 17:30
J2011

Man. 29. aug
16:30 - 17:30
J2012

Man. 29. aug
17:30 - 19:00
G2009

Man. 29. aug
17:30 - 19:00
J14

Man. 29. aug
19:00 - 20:30
G16

Man. 29. aug
20:30 - 22:00
Senior

Tir. 30. aug
16:30 - 17:30
G2010

Tir. 30. aug
17:30 - 18:30
G2015

Tir. 30. aug
17:30 - 18:00
G2010

Tir. 30. aug
18:00 - 19:30
G2012

Tir. 30. aug
18:30 - 20:00
J15

Tir. 30. aug
19:30 - 21:00
G14

Tir. 30. aug
20:00 - 21:30
Junior

Ons. 31. aug
17:15 - 18:29
Astor - Tiller 2
Astor kunstgress Del B
Ons. 31. aug
17:15 - 18:19
Astor 4 - Strindheim 3
Astor kunstgress Del A1
Ons. 31. aug
18:30 - 19:44
Astor - Malvik
Astor kunstgress Del B
Ons. 31. aug
18:45 - 19:59
Astor 4 - Strindheim 3
Astor kunstgress Del A
Tor. 1. sep
16:30 - 18:00
G2011

Tor. 1. sep
16:30 - 18:00
G2012

Tor. 1. sep
18:00 - 19:30
G2009

Tor. 1. sep
18:00 - 19:00
G2013

Tor. 1. sep
19:00 - 19:30
J15

Tor. 1. sep
19:30 - 20:30
J2009/J2010

Tor. 1. sep
20:30 - 22:00
J17

Tor. 1. sep
20:30 - 22:00
Junior

Fre. 2. sep
16:00 - 17:00
G2010

Fre. 2. sep
17:15 - 18:19
Astor 3 - Charlottenlund
Astor kunstgress Del A2
Fre. 2. sep
17:15 - 18:19
Astor 2 - Strindheim
Astor kunstgress Del A1
Fre. 2. sep
17:15 - 18:29
Astor - Trond 2
Astor kunstgress Del B
Fre. 2. sep
18:30 - 19:34
Astor 2 - Trygg/Lade 2
Astor kunstgress Del A2
Fre. 2. sep
18:30 - 19:44
Astor 3 - Othilienborg
Astor kunstgress Del B
Fre. 2. sep
20:00 - 21:25
Astor 3 - Lånke
Astor Kunstgress
Lør. 3. sep -
søn. 4. sep
Fotballskole

Søn. 4. sep -
man. 5. sep
Fotballskole

Søn. 4. sep
13:00 - 18:00
Miniserie

Søn. 4. sep
18:00 - 19:30
Junior

Søn. 4. sep
19:00 - 20:14
Astor 2 - Tiller
Astor kunstgress Del A
Søn. 4. sep
19:00 - 20:14
Astor 2 - Byåsen 4
Astor kunstgress Del A
Søn. 4. sep
19:00 - 20:14
Astor - Vestbyen/Nationalkameratene
Astor kunstgress Del B
Søn. 4. sep
19:30 - 21:00
G16

Søn. 4. sep
20:30 - 22:05
Astor - Byåsen TF
Astor Kunstgress
Man. 5. sep
16:30 - 17:30
J2011

Man. 5. sep
16:30 - 17:30
J2012

Man. 5. sep
17:30 - 19:00
G2009

Man. 5. sep
17:30 - 19:00
J14

Man. 5. sep
19:00 - 20:30
G16

Man. 5. sep
20:30 - 22:00
Senior

Tir. 6. sep
16:30 - 17:30
G2010

Tir. 6. sep
17:30 - 18:30
G2015

Tir. 6. sep
17:30 - 18:00
G2010

Tir. 6. sep
18:00 - 19:30
G2012

Tir. 6. sep
18:30 - 20:00
J15

Tir. 6. sep
19:30 - 21:00
G14

Tir. 6. sep
20:00 - 21:30
Junior

Ons. 7. sep
17:15 - 18:19
Astor - Sjetne
Astor kunstgress Del A1
Ons. 7. sep
17:15 - 18:19
Astor 2 - Kolstad
Astor kunstgress Del A2
Ons. 7. sep
17:15 - 18:29
Astor 4 - Kattem 2
Astor kunstgress Del B
Ons. 7. sep
17:15 - 18:29
Astor 3 - Byåsen 2
Astor kunstgress Del B
Ons. 7. sep
18:30 - 19:34
Astor 4 - Charlottenlund 4
Astor kunstgress Del B1
Ons. 7. sep
18:30 - 19:44
Heimdal - Astor
Astor kunstgress Del A
Ons. 7. sep
20:00 - 21:25
Astor - Freidig
Astor Kunstgress
Tor. 8. sep
16:30 - 18:00
G2011

Tor. 8. sep
16:30 - 18:00
G2012

Tor. 8. sep
18:00 - 19:30
G2009

Tor. 8. sep
18:00 - 19:00
G2013

Tor. 8. sep
19:00 - 19:30
J15

Tor. 8. sep
19:30 - 20:30
J2009/J2010

Tor. 8. sep
20:30 - 22:00
J17

Tor. 8. sep
20:30 - 22:00
Junior

Fre. 9. sep
16:00 - 17:00
G2010

Fre. 9. sep
17:15 - 18:19
Astor 2 - Melhus 2
Astor kunstgress Del A1
Fre. 9. sep
17:15 - 18:19
Astor 2 - Nidelv 2
Astor kunstgress Del A2
Fre. 9. sep
17:15 - 18:29
Astor - Flatås
Astor kunstgress Del B
Fre. 9. sep
18:30 - 19:34
Astor 3 - Kolstad 2
Astor kunstgress Del B1
Fre. 9. sep
18:30 - 19:44
Astor 2 - Hegra
Astor kunstgress Del A
Fre. 9. sep
20:00 - 21:35
Astor - Freidig
Astor Kunstgress
Lør. 10. sep
10:30 - 11:34
Astor - Romolslia
Astor kunstgress Del A1
Søn. 11. sep
14:00 - 15:04
Astor 2 - Strindheim
Astor kunstgress Del A2
Søn. 11. sep
14:00 - 15:04
Astor 2 - Astor 4
Astor kunstgress Del A1
Søn. 11. sep
14:00 - 15:14
Astor 2 - Skaun
Astor kunstgress Del B
Søn. 11. sep
16:00 - 17:25
Astor - Strindheim
Astor Kunstgress
Søn. 11. sep
18:00 - 19:30
Junior

Søn. 11. sep
18:00 - 19:25
Astor 2 - Ranheim 3
Astor Kunstgress
Søn. 11. sep
19:30 - 21:00
G16

Man. 12. sep
16:30 - 17:30
J2011

Man. 12. sep
16:30 - 17:30
J2012

Man. 12. sep
17:30 - 19:00
G2009

Man. 12. sep
17:30 - 19:00
J14

Man. 12. sep
19:00 - 20:30
G16

Man. 12. sep
20:30 - 22:00
Senior

Tir. 13. sep
16:30 - 17:30
G2010

Tir. 13. sep
17:30 - 18:30
G2015

Tir. 13. sep
17:30 - 18:00
G2010

Tir. 13. sep
18:00 - 19:30
G2012

Tir. 13. sep
18:30 - 20:00
J15

Tir. 13. sep
19:30 - 21:00
G14

Tir. 13. sep
20:00 - 21:30
Junior

Ons. 14. sep
17:15 - 18:19
Astor 2 - Romolslia
Astor kunstgress Del A1
Ons. 14. sep
17:15 - 18:19
Astor - Freidig
Astor kunstgress Del B1
Ons. 14. sep
18:30 - 19:44
Astor 4 - Flatås
Astor kunstgress Del A
Ons. 14. sep
18:30 - 19:44
Astor - Freidig 2
Astor kunstgress Del B
Ons. 14. sep
20:00 - 21:25
Astor - Orkla
Astor Kunstgress
Tor. 15. sep
16:30 - 18:00
G2011

Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 10. aug
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor - Charlottenlund
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 10. aug
18:30 - 19:55
kl 18:30 - 19:55
Astor - Orkla
Astor Kunstgress
  Les mer  
Tir. 21. jun
16:30 - 17:44
kl 16:30 - 17:44
Freidig - Astor 3
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 20. jun
20:30 - 22:05
kl 20:30 - 22:05
Munkholmen - Astor
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 19. jun
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor - Utleira
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 19. jun
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Astor 3 - Svorkmo/Meldal
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 19. jun
16:00 - 17:25
kl 16:00 - 17:25
Astor - Trond
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 19. jun
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Freidig
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 19. jun
12:00 - 13:14
kl 12:00 - 13:14
Astor - Nidelv 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Lør. 18. jun
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Astor - Namdalseid
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 18. jun
12:00 - 13:25
kl 12:00 - 13:25
Astor 3 - Vanvik/Rissa/Stadsbygd
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 17. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Tiller 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 17. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Ranheim 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 17. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Freidig 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 17. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Sjetne 2
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Ons. 15. jun
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Astor - Flatås
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:30 - 19:55
kl 18:30 - 19:55
Astor - Strindheim 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 15. jun
17:00 - 18:14
kl 17:00 - 18:14
Astor 3 - Lensvik 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tir. 14. jun
19:45 - 20:59
kl 19:45 - 20:59
Astor 2 - Sverresborg 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Man. 13. jun
19:00 - 20:25
kl 19:00 - 20:25
Astor 2 - Kattem 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 12. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 12. jun
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Astor 2 - Remyra
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 12. jun
15:30 - 16:34
kl 15:30 - 16:34
Astor - Nardo 3
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 12. jun
15:30 - 16:34
kl 15:30 - 16:34
Astor - Fram
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Søn. 12. jun
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Charlottenlund 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 12. jun
14:00 - 15:04
kl 14:00 - 15:04
Astor 3 - Romolslia 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 12. jun
12:00 - 13:25
kl 12:00 - 13:25
Astor - Ålen
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 11. jun
12:00 - 13:14
kl 12:00 - 13:14
Astor - Charlottenlund
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 11. jun
10:30 - 11:34
kl 10:30 - 11:34
Astor 2 - Flatås
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 10. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Strindheim 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 10. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Astor 2 - Sokna
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 10. jun
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Astor - Freidig 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 10. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Heimdal 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 10. jun
16:00 - 17:14
kl 16:00 - 17:14
Charlottenlund 2 - Astor
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Astor - Steinkjer
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 8. jun
18:30 - 19:55
kl 18:30 - 19:55
Astor 2 - Malvik
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 8. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Vestbyen
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:15 - 19:19
kl 18:15 - 19:19
Astor 2 - Klæbu
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Tir. 7. jun
16:45 - 17:59
kl 16:45 - 17:59
Astor 4 - Othilienborg 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 6. jun
19:00 - 20:25
kl 19:00 - 20:25
Astor 2 - Charlottenlund 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 5. jun
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Astor - Sjetne
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 5. jun
18:00 - 19:35
kl 18:00 - 19:35
Astor - Orkla
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 3. jun
18:30 - 19:55
kl 18:30 - 19:55
Astor 3 - Trond 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 3. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Vestbyen
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 1. jun
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Byåsen 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Oppdal
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 1. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Kattem 3
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 1. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Sverresborg
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 1. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Freidig 3
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Søn. 29. mai
19:30 - 20:44
kl 19:30 - 20:44
Astor - Freidig
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 29. mai
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Astor 2 - Utleira 3
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 29. mai
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Astor - Nidelv 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 29. mai
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Hommelvik
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 27. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Byåsen
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 27. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Kattem 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 25. mai
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Stadsbygd
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 25. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Tiller
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Klæbu
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Freidig 2
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Nardo
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Strindheim 4
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Søn. 22. mai
20:30 - 22:05
kl 20:30 - 22:05
Astor - Kolstad 3
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 22. mai
19:00 - 20:14
kl 19:00 - 20:14
Astor - Melhus
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 22. mai
19:00 - 20:14
kl 19:00 - 20:14
Astor 2 - Sverresborg
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 22. mai
11:00 - 12:14
kl 11:00 - 12:14
Astor 2 - Åfjord
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 21. mai
16:00 - 17:25
kl 16:00 - 17:25
Astor 3 - Vestbyen 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 21. mai
10:30 - 11:34
kl 10:30 - 11:34
Astor - Utleira
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 20. mai
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Sjetne - Astor
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 20. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Astor 2 - Buvik
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Fre. 20. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 4 - Flatås
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 20. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Astor - Nidelv 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 20. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Sjetne 3
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Tor. 19. mai
19:05 - 20:19
kl 19:05 - 20:19
Heimdal 2 - Astor
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 18. mai
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Astor - Sokna
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Strindheim 3
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 18. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Malvik
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 18. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Byneset
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Søn. 15. mai
20:30 - 21:55
kl 20:30 - 21:55
Astor - Nidelv
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 15. mai
19:00 - 20:14
kl 19:00 - 20:14
Astor - Nidelv
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 14. mai
12:00 - 13:14
kl 12:00 - 13:14
Astor - Charlottenlund
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 14. mai
10:30 - 11:34
kl 10:30 - 11:34
Astor 3 - Charlottenlund 3
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 13. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Sjetne
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 13. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 13. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Flatås
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 13. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Astor 2 - Nidelv
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 11. mai
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Orkla 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Stadsbygd 2/Rissa 2/Vanvik 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Oppdal
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 11. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Nidelv
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 11. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Freidig 2
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Ons. 11. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Astor 4 - Kattem 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tir. 10. mai
19:30 - 20:44
kl 19:30 - 20:44
Astor 2 - Stjørna/HIL/Fevåg
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 7. mai
16:00 - 17:14
kl 16:00 - 17:14
Astor 2 - Orkanger
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 6. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Løkken
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 6. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Melhus 3
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Fre. 6. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Vestbyen 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Astor - Skjelstadmark/Hegra
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Lånke
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 4. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Trygg/Lade
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 4. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Gimse
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tir. 3. mai
16:45 - 17:59
kl 16:45 - 17:59
Astor 4 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 2. mai
20:30 - 22:05
kl 20:30 - 22:05
Astor - Nationalkameratene 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 1. mai
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor - Buvik
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 1. mai
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Astor 3 - Flatås 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 1. mai
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Trond
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 1. mai
12:00 - 13:25
kl 12:00 - 13:25
Astor - Orkanger
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30. apr
12:00 - 13:25
kl 12:00 - 13:25
Astor 3 - Leksvik
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 29. apr
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Orkla
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 29. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Nardo
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 29. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 29. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Romolslia
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 29. apr
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Astor - Utleira 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 27. apr
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Remyra
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 27. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Charlottenlund 4
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 27. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Utleira
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 27. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Byåsen 5
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Søn. 24. apr
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Astor 3 - Strindheim 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Lør. 23. apr
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Astor - Verdal
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 23. apr
10:00 - 11:04
kl 10:00 - 11:04
Astor - Byåsen
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 22. apr
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Astor 2 - Trygg/Lade 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 22. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Orkla/Orkdal
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 22. apr
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Astor 3 - Buvik
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 22. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Byåsen 2
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Astor - Tiller 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Strindheim 4
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Astor - Stjørdals-Blink
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Kattem 3
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fre. 8. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor - Strindheim 2
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fre. 8. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Melhus 2
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 6. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Flatås
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 6. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Flatås
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Tir. 5. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Byneset - Astor 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 27. mar
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Astor - Utleira
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 23. mar
19:00 - 20:14
kl 19:00 - 20:14
Astor - Melhus
Astor Kunstgress
  Les mer  
Tir. 22. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
G2015
  Les mer  
Man. 21. mar
20:30 - 22:00
kl 20:30 - 22:00
J17
  Les mer  
Man. 21. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
G16
  Les mer  
Man. 21. mar
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Astor - Charlottenlund
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 21. mar
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2009
  Les mer  
Man. 21. mar
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
J15/J14
  Les mer  
Man. 21. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
J2013
  Les mer  
Man. 21. mar
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
G19
  Les mer  
Søn. 20. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
G19
  Les mer  
Søn. 20. mar
19:30 - 20:44
kl 19:30 - 20:44
Astor - Nationalkameratene
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 20. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
J17
  Les mer  
Søn. 20. mar
15:30 - 17:00
kl 15:30 - 17:00
Astor United (G)
  Les mer  
Søn. 20. mar
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
Astor United (J)
  Les mer  
Lør. 19. mar
15:30 - 17:30
kl 15:30 - 17:30
Treningskamp senior
  Les mer  
Lør. 19. mar
14:00 - 15:30
kl 14:00 - 15:30
Oldboys
  Les mer  
Lør. 19. mar
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
J15/J14
  Les mer  
Fre. 18. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Oldboys
  Les mer  
Fre. 18. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G16
  Les mer  
Fre. 18. mar
16:30 - 18:00
kl 16:30 - 18:00
G2010
  Les mer  
Fre. 18. mar
16:30 - 18:00
kl 16:30 - 18:00
J2009/J2010
  Les mer  
Tor. 17. mar
20:30 - 22:00
kl 20:30 - 22:00
G19
  Les mer  
Tor. 17. mar
20:30 - 22:00
kl 20:30 - 22:00
Senior
  Les mer  
Tor. 17. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
J17
  Les mer  
Tor. 17. mar
19:00 - 20:25
kl 19:00 - 20:25
Astor - Ranheim 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Tor. 17. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
G2013
  Les mer  
Tor. 17. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
G2012
  Les mer  
Tor. 17. mar
16:30 - 18:00
kl 16:30 - 18:00
G14
  Les mer  
Tor. 17. mar
16:30 - 18:00
kl 16:30 - 18:00
J15
  Les mer  
Ons. 16. mar
20:30 - 22:00
kl 20:30 - 22:00
G19
  Les mer  
Ons. 16. mar
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Astor - Ranheim TF 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 16. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
J14
  Les mer