Dato Navn
Tor 20 Feb
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Påmeldingsfrist: 19. Feb 2020
Unge konkurransespillere
Tor 20 Feb
kl 17:00 - 21:00
møter økonomi og grupper
Møterom  
Tor 20 Feb
kl 17:15 - 21:45
SUSBIL - KanonBall
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kanonball   Forus Sportssenter Kanonball med SUSBILVelkommen til årets…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 18, 20.-21. februar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 18,…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Robert Lorang Hansen   Møte   Styret i Eikanger Idrettslag kaller inn til…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 21:30
THL/Varig cup nr.2
Jevnaker IF - Ski   Ski   Påmelding 
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 19:30
Bading
Fjellblom IL   Svømming   Velkommen til bading på Vbu
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbrenn
Kjærstad IL - Ski   Auflesvegen 87 Klubbrenn i klassisk stil, alle kan delta. …
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 19:00
13 + trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Bondalseidet, sjå periodeplan og på…
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 20:00
6-12 år trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Følg med på Facebook
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 20:00
Vinterråtassen
Indre Østfold OK   Gateløp/ skogsløp. Nybegynnernivå og B-nivå. …
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Erdal Idrettslag
Erdal Idrettslag   Møte   Steinråsa 3 (Grendahuset
Påmeldingsfrist: 19. Feb 2020
20.01.2020          …
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Fellesskyting
Askøy Sportsskytterlag   Skyting   Hanøy samfunnshus Fellseskyting kun for medlemmer
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Erdal IL
Østsiden Askøy FK   Klubbrom Grendahuset
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 22:00
Generalforsamling 2020
Bergens Roklub   Klubbens høyeste myndighet er generalforsamlingen…
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Gruppemøter
Klubbhuset  
Tor 20 Feb
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 22:00
Treningskamp AFSK A-lag - Eidskog
Aursmoen kunstgress  
Fre 21 Feb
kl 08:00 - 10:00
Morning session!!
Sessions at Domus   Domus Athletica Start your morning right!
Fre 21 Feb
kl 08:00 - 23:59
Stein Olav
Vidar Bergvik  
Fre 21 Feb
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Fre 21 Feb
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK   Åpent for alle, men oftest er det flertallet…
Fre 21 Feb
kl 17:00 - 19:00
BIB-Cup 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   BIB- Cup  
Påmeldingsfrist: 6. Feb 2020
BIB- cup arrangeres for 27.gang i 2020. Sett av…
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 08:00
Ute på tur, aldrig sur
  Gullhaugveien 7 Sykle til jobben starter opp
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hovedlandsrennet - 15/16 år Nybygda
Hovdebygda IL  
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 18:00
Swing Tur og Teknikk Kurs
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Velkommen til videregående kurs i Swing Tur…
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 20:00
ungdomsklubben
Klubbhuset  
Lør 22 Feb
kl 00:00 - 15:00
Stevne 10 meter
Kisen Miniatyrskytterlag   Påmelding 0930-1200- Siste start kl. 1230.…
Lør 22 Feb
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk   Godkjenningskurs dynamisk skyting i St.hanshaugen
Lør 22 Feb
kl 09:00 - 18:00
Distriksstevne dressur inkl. vintercup
Stord Hestesportlag  
Lør 22 Feb
kl 09:00 - 16:00
NORGESMESTERSKAP SENIOR
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 24. Jan 2019
Fauske AK har fått i oppdrag å…
Lør 22 Feb
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne, Kløfta
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Lør 22 Feb
kl 10:00 - 17:00
Barnebursdag. (Espen H.)
Utleie av klubbhus  
Lør 22 Feb
kl 11:00 - 17:00
3. div B - Harestua
Kobra BTK  
Lør 22 Feb
kl 13:30 - 23:00
Løtenfjellet hytteeierforeningen
Klubbhytta  
Lør 22 Feb
kl 14:00 - 17:00
Treningskamp Holmlia B - Klemetsrud
Holmlia SK - Fotball  
Lør 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hovedlandsrennet - 15/16 år Nybygda
Hovdebygda IL  
Lør 22 Feb
kl 20:00 - 22:00
Dåp. (Camilla J.)
Utleie av klubbhus  
Søn 23 Feb
kl 00:00 - 00:00
Activity without name
Golfsimulator  
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
Søn 23 Feb
kl 09:00 - 18:00
Distriksstevne dressur inkl. vintercup
Stord Hestesportlag  
Søn 23 Feb
kl 11:00 - 16:00
Kvæfjordrennet 2020
Roar Martin Røkenes   Ski  
Søn 23 Feb
kl 11:00 - 15:00
Tydal IL 100 år
Tydal IL   Bursdagskake serveres på Røvassbu!
Søn 23 Feb
kl 11:00 - 17:00
Dåp. (Camilla J.)
Utleie av klubbhus  
Søn 23 Feb
kl 13:00 - 16:00
Fotballskole
Sjetne Idrettslag   Masse beskrivelse
Søn 23 Feb
kl 14:00 - 17:00
WORKSHOP M/ JULIETTE UNDERSRUD FRA UNBOUND KICK
Xuan-Giang Sunniva Le   Dans   Schwarts gate 6 Vi ønsker hjertelig velkommen til ny…
Søn 23 Feb
kl 15:30 - 17:30
Sunday Squash
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 23 Feb
kl 16:00 - 20:00
Utleie AHFK Treningskamper G16
Aursmoen kunstgress  
Søn 23 Feb
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
Søn 23 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hovedlandsrennet - 15/16 år Nybygda
Hovdebygda IL  
Søn 23 Feb
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld MVG
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er det…
Søn 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Søn 23 Feb
kl 21:30 - 23:00
Trening Manglerudhallen
Holmlia Menn Senior A  
Man 24 Feb
kl 07:00 - 16:00
Oppussing av klubblokalet
Klubbhuset  
Man 24 Feb
kl 08:00 - 15:00
Håndballdager vinterferien
Løv-Ham Håndball   Handball  
Påmeldingsfrist: 12. Feb 2020
HÅNDBALLDAGER VINTERFERIENTilbudet er i…
Man 24 Feb
kl 09:00 - 13:00
Skidag Brumunddal U-skole 10 trinn
MjøsSki  
Man 24 Feb
kl 09:00 - 13:00
Brumunddal U-skole 10.trinn
Bjarte Holm   skidag
Man 24 Feb
kl 15:00 - 18:00
Bursdag
Hjelset-Kleive Fotball   Jonathan Nakken
Man 24 Feb
kl 16:30 - 21:00
Træff A-lag
Træff SK  
Man 24 Feb
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 24 Feb
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 24 Feb
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 24 Feb
kl 18:00 - 22:00
Årsmøte Fannefjord sykkelklubb
Hjelset-Kleive Fotball  
Man 24 Feb
kl 18:00 - 21:00
Allmøte Håndball
Storsalen  
Man 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt   SOLhytta
Man 24 Feb
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle
Trening 13+ år   SOLhytta
Man 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Åpen SOLhytte til alle klubbens medlemmer. Serveri
Andre aktiviteter  
Man 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
Skitrening
Fjellblom IL   Ski   Velkommen til skitrening i lysløypa…
Man 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 24 Feb
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   For unge konkurransespillere
Man 24 Feb
kl 18:15 - 18:45
Trening på Rom skole
Indre Østfold OK   Yngste gruppe ( også nybegynnere) trener ute…
Man 24 Feb
kl 18:30 - 22:00
Trenermøte
Møltehuset   Ådal Fotball
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening   oppmøte på løpestripet
Man 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
CelsaSpinn
Celsa Armeringsstål BIL   Sykling   CelsaSpinn på Family Sports Club på…
Man 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
CelsaSpinn
Celsa Armeringsstål BIL   Sykling   CelsaSpinn på Family Sports Club på…
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte
Drøbak Rideklubb  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte SKI på Klubbhuset
Sørum IL  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
Styrketrening. Hovden skule. Gymsalen
Hovdebygda IL  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK   For voksne damer. Mye bordtennis og latter!
Man 24 Feb
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 25 Feb
kl 09:00 - 17:00
Landslagssamling
Kisen Miniatyrskytterlag  
Tir 25 Feb
kl 10:00 - 12:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tir 25 Feb
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK   For alle som har lyst og anledning til å spille…
Tir 25 Feb
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Tir 25 Feb
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 21:00
Klubbkveld med Intersport
Hof IL   Samlinger   Hofhallen, Lindsetveien 5 KLUBBKVELD MED MEGET GODT TILBUD PÅ…
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 25 Feb
kl 17:30 - 19:30
Hopp utan tilløp
IL Norodd   Friidrett   Idrettshall 1 Treningsstemne Hopp utan tilløp
Tir 25 Feb
kl 17:30 - 18:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Sparebanken Sør Skikarusellen - Løp nr 8 - 25. feb
Kristiansand   Ski   Sandrip Sparebanken Sør Skikarusellen går…
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:00
Spinning
  Østre Strandvei 52 Bli med på spinning i Hurum!Du må…
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Risør Seilforening   Prommenaden pub Årsmøte Risør seilforening
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Cuprenn nr 4
Markane IL   Det vert cuprenn nr 4 i Telenorkarusellen.…
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 18:30
Styremøte Bærum RIdeklubb
Bærum Rideklubb  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Friidrett. Foreldremøte og sosial sammenkomst. (Tr
Utleie av klubbhus  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Friidrett. Foreldremøte og sosial sammenkomst. (Tr
Utleie av klubbhus  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL   Velkommen til volleyball på Åsvang skule.
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:30
Årsmøte
Tistedalen FL   TFLs årsmøte 2020 på…
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 19:00
Trening 13+ trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Bondalseidet, sjå periodeplan og på…
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
9-12 år trening Følg med på facebook.
Hovdebygda IL   Følg med på Facebook
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK   1. tirsdag i måneden er det trening for alle…
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Trening Blaker A-lag
Aursmoen kunstgress 9er B   Trening BLAKER A-lag
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
Sør-Odal Idrettsråd  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Annet   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:30
Styremøte basketgruppen
Kjelsås IL - Basketball   Møte   Vi møtes i A.11 - agenda sendes ut…
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 25 Feb
kl 19:30 - 22:00
Årsmøte Leksvik IL Fotballavdeling
Leksvik IL - Fotball   Fotball   Klubbhuset i Trøa Innkalling Årsmøte Leksvik IL,…
Tir 25 Feb
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK   For voksne som ikke spiller konkurranser
Ons 26 Feb
kl 12:00 - 16:00
skidag nes barneskole
MjøsSki   skidag nes barneskole
Ons 26 Feb
kl 12:00 - 16:00
nes barneskole skidag
Heidi Anita Hjemli   nes barneskole skidag
Ons 26 Feb
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 20:00
Dugnad - gulvskraping og rydding
Endre Ingebretsen Abrahamsen   Dugnad   Farsund Rutebilstasjon Gulvene i det nye lokalet må skrapes…
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 20:00
Sparekassa Skikarusell - 7.renn Sør Amfi, Arendal
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østensbuveien 80 Velkommen til Sparekassa Skikarusell 2020Vi…
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 18:30
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons 26 Feb
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13 Dette kurset gir deg innføring i klatring…
Ons 26 Feb
kl 17:30 - 20:00
Årsmøte i Hedmarken Curlingklubb
Hedmarken Curlingklubb   Curling   Jernbanegata 19 Innkalling til årsmøte i Hedmarken…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:30
Klubbkveld
Viqueens Cheerleaders   Annet   Fremtind forsikring, Hammersborgaten 2
Påmeldingsfrist: 26. Feb 2020
Viqueens inviterer til klubbkveld den…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte 26 februar 2020, kl 1800
Leif Roger Bergheim   Sykling   Svorka
Påmeldingsfrist: 26. Feb 2020
Årsmøte på Svorka. Saker bes…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Byttedag
Hasvik IL - Ski   Annet   Aspelundveien 3 Velkommen til Byttedag hos i klubblokalet…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte friidrettsgruppa
Sturla IF - Friidrett   Friidrett   Øvre Frognerlia 3 Årsmøte i friidrettsgruppa 2020
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Herrer senior, fotball
Møterom   Pål Hansen
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innetrening Rever
Nordre Follo Orientering   Trening aula Ski skole
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Natteravn
Nannestad IL  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Otra IL Sykkelgruppe
Otra IL  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte Helsesport
Otrahallen  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Lysløypekarusell 2020 Kjærstad IL fristil
Kjærstad IL - Ski   Ski   Start kl.1800. Forhåndspåmelding SMS…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Lysløyperenn
Fjellblom IL   Velkommen til lysløyperenn på Åsvang.…
Ons 26 Feb
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstrening 2008-2009 og 2010-2012
Fride Vullum-Bruer   Trening for 2010-2012 avsluttes ca 19:30 Trening…
Ons 26 Feb
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 20:30
friidrettsmøte v/Magnus Borander
Miljøhuset  
Ons 26 Feb
kl 20:00 - 22:00
Styremøte håndball
Møterom 2. etasje  
Ons 26 Feb
kl 20:00 - 21:30
Onsdagstreninga - på ski om det er mogeleg, følg m
Hovdebygda IL  
Tor 27 Feb
kl 08:30 - 14:00
Lund Skole
Klubbhytta   Skidag
Tor 27 Feb
kl 15:30 - 17:00
Workshop - problemstillinger innen paraidretten
  Workshop   Snøfonna 1
Påmeldingsfrist: 24. Feb 2020
NSF ParaAlpin, i samarbeid med SNØ, Igloo…
Tor 27 Feb
kl 16:30 - 17:30
RKBIL - Årsmøte
Rælingen Kommune B.I.L.   Årsmøte RKBIL
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
3-er fotball serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breiviklia 2, Breivikahallen
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
3-er Innendørsserie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 23:00
5-er Fotball serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breiviklia 2
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
5-er Innendørsserie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 23:00
Volleyball Mix-serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2, Breivikahallen
Påmeldingsfrist: 13. Feb 2020
Volleyball Mix-serie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
Ordinært årsmøte 2020
Tromsøstudentenes Idrettslag   Annet   Auditorium 1, Teorifagsbygget Kjære TSI,Ordinært…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 27 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Nordbyhallen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Øysteintrimmen
Kjærstad IL - Ski   Auflesvegen 87 BESTE PREMIERTE SKIAKTIVITET FOR MOSJONISTER I…
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 19, 27.-28. februar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne,, MED…
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:30
Innetrening - Brundalen skole
Nidarøst, OK   Ballspill, styrke, spenst, bøy og tøy
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:30
Årsmøte, Steinkjer idrettsråd
Steinkjer Idrettsråd  
Påmeldingsfrist: 26. Feb 2020
Årsmøte Steinkjer idrettsråd,…
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:30
Bading
Fjellblom IL   Svømming   Velkommen til bading på Vbu
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Bodø Friidrettsklubb   Ordinært årsmøte
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
Årsmøte Bremanger Idrettslag
Bremanger IL  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 19:00
13 + trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Bondalseidet, sjå periodeplan og på…
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
6-12 år trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Følg med på Facebook
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:30
Svømming for alle!
Trening rekrutt  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 19:30
Løping ute
Trening 13+ år   Fra Kurland skole
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
Vinterråtassen
Indre Østfold OK   Gateløp/ skogsløp. Nybegynnernivå og B-nivå. …
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 20:30
Treningstider 13.04-31.10
Træff SK   Annet   Sigmundstova "Fordeling" av treningstiderStat tidlig…
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
Dansekveld på Hjørnes Gastrobar
Ringsaker Danseklubb   Dans   Brugata 12 Velkommen til en kveld med sosialdans på…
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte i klubben
Mandal Cykleklubb   Sted: Sanden treningssenter
Tor 27 Feb
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening i gymsal
Trening 13+ år   Kurland skole
Tor 27 Feb
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 27 Feb
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 28 Feb
kl 07:00 - 19:00
Norgescup senior
Heidi Anita Hjemli   Norges cup senior
Fre 28 Feb
kl 10:00 - 18:00
NM senior - Oslofjord Arena
Kobra BTK  
Fre 28 Feb
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Fre 28 Feb
kl 15:00 - 22:30
LIF. Årsmiddag/fest. (Andreas W.)
Utleie av klubbhus  
Fre 28 Feb
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK   Åpent for alle, men oftest er det flertallet…
Fre 28 Feb
kl 17:00 - 19:00
Privat arrangement
Kisen Miniatyrskytterlag   Stengt for andre
Fre 28 Feb
kl 17:30 - 19:30
Treningskamp G2004
Holmlia SK - Fotball  
Fre 28 Feb
kl 18:00 - 11:00
Fotball, herrer C
Møterom   Kevin N. Huynh
Fre 28 Feb
kl 18:00 - 20:00
Distriktstevne sprang
Arendal/Grimstad Rideklubb  
Fre 28 Feb
kl 19:00 - 21:00
Midtveisfest
  Uvvist Bar på Tordenskiolds gate 11
Lør 29 Feb
kl 07:00 - 18:00
Equinor senior norgescup
Heidi Anita Hjemli   Equinor senior norgescup
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 14:00
Halvmaraton bowling Arendal 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Friergangen 4
Påmeldingsfrist: 25. Feb 2020
Turneringen er singleturnering i klassene herre…
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 16:30
NM G/P 15 og Landsstevne G/P12
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 23. Feb 2020
Landsstevne for G/P 12 og NM G/P 15 arrangeres i…
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 17:00
Distriksstevne sprang inkl. vintercup
Stord Hestesportlag  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 16:00
Veidekkesprinten
Kjelsås IL - Langrenn   Ski   Linderudkollen langrennsarena Kjelsås langrenn inviterer…
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 17:00
FIFA4REAL
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Torsnesveien 12 Berba-spins og straffespark - hvem kommer lengst?…
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 18:00
NBBF Region Superhelg
Arendal Titans   Basket   Arendal Idrettspark, Østensbuveien 80 Regional superhelg er et arrangement for alle…
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 16:00
SH samling NSF
Kisen Miniatyrskytterlag   Banen utleid
Lør 29 Feb
kl 10:30 - 20:00
Håndball kamphelg
Utleira IL   Handball   For detaljer håndball…
Lør 29 Feb
kl 11:00 - 16:00
BOTNERENNET 2020
Botne SK - Ski   Ski   Tryms vei 20 IL Ivrig og Botne SK ønsker velkommen til…
Lør 29 Feb
kl 11:30 - 14:00
Treningskamp ASK A-lag - Bøn
Aursmoen kunstgress  
Lør 29 Feb
kl 12:00 - 13:00
Treningsløp
Trening 13+ år   Knut er arrangør. Mer info kommer!
Lør 29 Feb
kl 12:00 - 14:30
Treningskamp Junior
Tistedal KG  
Lør 29 Feb
kl 12:00 - 12:30
McDonald`s
Klubbhuset   Kjetil Sagen Høst +47 91579022 …
Lør 29 Feb
kl 12:00 - 12:00
HIL huset utleid
Halden IL   Viktoria Kitterød
Lør 29 Feb
kl 14:00 - 16:00
Karusellskyting stevne 20 FINALER, 29. februar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne, MED…
Lør 29 Feb
kl 17:00 - 19:00
Skuddårstur
Tistedalen FL   Frammøte Ertehytta. Varighet litt usikkert!
Lør 29 Feb
kl 18:00 - 20:00
KM klassisk SBM 8 - Ørsta skisenter
Hovdebygda IL  
Lør 29 Feb
kl 19:00 - 01:00
Karneval
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Vi inviterer til karneval for hele klubben…
Søn 1 Mar
kl 07:00 - 18:00
Equinor norgescup senior
Heidi Anita Hjemli   Equinor norgescup senior
Søn 1 Mar
kl 09:00 - 17:00
Distriksstevne sprang inkl. vintercup
Stord Hestesportlag  
Søn 1 Mar
kl 09:30 - 18:00
Håndball kamphelg
Utleira IL   Handball   For detaljer håndball kamphelg:…
Søn 1 Mar
kl 10:30 - 16:00
NFF Trenerkurs Delkurs 3
Kristian Skaugrud Orvang   Teori 3 etasje
Søn 1 Mar
kl 14:00 - 16:00
Treningskamp J 15
Tistedal KG  
Søn 1 Mar
kl 15:30 - 16:30
MYGGFOTBALL FOR 5 – 6 ÅRINGER I JEVNAKER FOTBALL
Kristian Skaugrud Orvang   Barneidrett   Skolevegen 25 MYGGFOTBALL FOR 5 – 6 ÅRINGER I…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 20 Feb
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:00 - 22:00
Miniserie Volleyball Verdal 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal
Når: Miniserien i…   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 11:30 - 13:30
Salg av hettegensere
TSI Dansademika   Dans  
Vi har fått bestilt inn en hel haug med de…   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 11:00 - 20:00
Salg av hettegensere
TSI Dansademika   Dans  
Vi har fått bestilt inn en hel haug med de…   Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 18:30
Bli sprekere - styrke dameparti - Alta
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Skoleveien 6
Bli sprekere styrke damepartiSted:…   Les mer  
Fre 7 Feb
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Tor 6 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klatrekurs: Få mer ut av klatringen din!
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Kurs   Høyt Under Taket Tønsberg, Andebuveien 78, 3170, Sem
Velkommen til klatrekurs 06.02, 13.02 og 27.02…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:30 - 19:30
Skikurs
Akershus Bedriftsidrettskrets   Ski   Vargveien
Merk! Skikurset er flyttet til Varingskollen.Mer…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:00 - 20:00
Vannaerobic
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Kysthospitalet i Stavern, Kysthospitalveien 61
Vannaerobic er en skånsom måte…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Tir 4 Feb
kl 19:00 - 21:30
Curlingserien - Vår 2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 20:00 - 21:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:00 - 20:00
Altakarusellen vinterløp
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Skoleveien 6
Vinter og snø er ingen hindring for…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 12:00 - 13:00
HIL huset opptatt
Halden IL  
70 årslag   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:30 - 19:30
Skikarusell 2020, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Prestvannet/Samiske barnehage, Prestvannvegen 44
Skikarusell 2020 i TromsøSe ny…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Squash 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash  
BeskrivelsePraktisk informasjon:- Seriespill og…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 01:00 - 23:30
Søknad om bruk av bowlingspiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 20:00 - 21:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:00 - 16:00
Åsen og Øvrelid Akademiet - vår 2020
Førde IL - Fotball   Fotball   Hafstadparken
             …   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 19:00 - 20:00
Alta skikarusell 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Kaiskuru Skistadion
Velkommen til Alta skikarusell 2020. Torsdag kl…   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 19:00 - 20:00
Altakarusellen vinterløp
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Skoleveien 6
Altakarusellen vinterløpVinter og…   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke - for ansatte ved UNN Harstad
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR
Beskrivelse: Effektiv…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere, Styrke - Bø
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere, Bø frivillighetssentral…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:30 - 18:30
Mini stars Torsdager
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Torsdagstrening med Michelle.   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
BLI SPREKERE STYRKE OG KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 16:30 - 16:30
Bli sprekere ute - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Charlottenlund aktivitets- og friluftsområde
BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 20:00 - 21:30
Bedriftsidrettens inneserie i 5'er fotball - Sande
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandarhallen, Husebygrenda 60
Vi har plass til 12 lag i årets serie! Vi…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 18:00 - 19:00
Hverdagsyoga - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   St. Elisabeth (Mellomvegen 50)
BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 17:00 - 18:00
Yoga Horten 9 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Alva Yoga, Storgata 98
Kom på yoga etter jobb, og finn igjen…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 17:00 - 18:00
Dancesation - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   St. Elisabeth (Mellomvegen 50)
Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 19:00 - 19:00
Yoga Sandefjord 11 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyskole, Vesterøyveien 255
Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 16:30 - 17:30
Styrke/kondisjon - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   St. Elisabeth (Mellomvegen 50)
BLI SPREKERE STYRKE/KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
Styrke - miksparti (T)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Mellomvegen 50 (St. Elisabeth)
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
Tennis - vinterliga 2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 17:00
Styrke - miksparti videregående (H)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
Styrke - miksparti (T)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Mellomvegen 50 (St. Elisabeth)