Kontaktpersoner

Rune Pettersen
Rolle: Lagleder
E-post: runepetters1[@]gmail.com
Telefon: 92414782
Jostein Moen
Rolle: Trener
E-post: josmoen[@]online.no
Telefon: 99541939

Kommende aktiviteter

Ingen fremtidige arrangementer ble funnet.

Kommende kamper

Se alle

BDO-serien G13 9er 2.div. avd. 06 Høst

  • 04 mar 2019 - 18:30

    Klæbu (H) vs. (B) Astor

    Klæbu
    Astor
    2
    5
  • 04 mar 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Kattem

    Astor 3
    Kattem
    2
    5
  • 07 mar 2019 - 18:30

    Astor 2 (H) vs. (B) Freidig

    Astor 2
    Freidig
    9
    4
  • 11 mar 2019 - 18:30

    Astor (H) vs. (B) Sjetne

    Astor
    Sjetne
    3
    2
  • 11 mar 2019 - 18:30

    Utleira (H) vs. (B) Astor 3

    Utleira
    Astor 3
    5
    0
  • 12 mar 2019 - 18:30

    Malvik (H) vs. (B) Astor 2

    Malvik
    Astor 2
    2
    3
  • 18 mar 2019 - 18:00

    Ranheim 2 (H) vs. (B) Astor 2

    Ranheim 2
    Astor 2
    0
    9
  • 18 mar 2019 - 18:30

    Astor (H) vs. (B) Tangmoen

    Astor
    Tangmoen
    4
    3
  • 21 mar 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Charlottenlund 2

    Astor 3
    Charlottenlund 2
    2
    4
  • 08 apr 2019 - 18:00

    Strindheim 2 (H) vs. (B) Astor 4

    Strindheim 2
    Astor 4
    7
    5
  • 08 apr 2019 - 18:30

    Hegra (H) vs. (B) Astor 3

    Hegra
    Astor 3
    9
    5
  • 10 apr 2019 - 17:15

    Kattem 2 (H) vs. (B) Astor

    Kattem 2
    Astor
    3
    4
  • 22 apr 2019 - 18:45

    Astor 3 (H) vs. (B) Selbu

    Astor 3
    Selbu
    0
    8
  • 25 apr 2019 - 18:30

    Sokna (H) vs. (B) Astor 2

    Sokna
    Astor 2
    4
    8
  • 25 apr 2019 - 18:30

    Astor 4 (H) vs. (B) Byåsen 3

    Astor 4
    Byåsen 3
    3
    15
  • 26 apr 2019 - 18:00

    Astor (H) vs. (B) Charlottenlund 2

    Astor
    Charlottenlund  2
    3
    6
  • 30 apr 2019 - 18:30

    Hommelvik 2 (H) vs. (B) Astor 4

    Hommelvik 2
    Astor 4
    4
    5
  • 02 mai 2019 - 18:30

    Gimse (H) vs. (B) Astor

    Gimse
    Astor
    1
    2
  • 03 mai 2019 - 18:30

    Ålen /Haltdalen (H) vs. (B) Astor 2

    Ålen /Haltdalen
    Astor 2
    6
    1
  • 03 mai 2019 - 18:30

    Stjørdals-Blink 2 (H) vs. (B) Astor 3

    Stjørdals-Blink 2
    Astor 3
    0
    0
  • 06 mai 2019 - 18:30

    Nidelv (H) vs. (B) Astor 2

    Nidelv
    Astor 2
    15
    3
  • 07 mai 2019 - 18:00

    Ranheim 4 (H) vs. (B) Astor 3

    Ranheim  4
    Astor 3
    4
    1
  • 09 mai 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Trygg/Lade 2

    Astor
    Trygg/Lade 2
    3
    6
  • 10 mai 2019 - 18:30

    Astor 4 (H) vs. (B) Tiller 2

    Astor 4
    Tiller 2
    5
    1
  • 13 mai 2019 - 19:15

    Astor 2 (H) vs. (B) Oppdal

    Astor 2
    Oppdal
    3
    8
  • 20 mai 2019 - 19:15

    Astor 3 (H) vs. (B) Remyra

    Astor 3
    Remyra
    1
    10
  • 24 mai 2019 - 18:30

    Trond 2 (H) vs. (B) Astor

    Trond 2
    Astor
    1
    5
  • 24 mai 2019 - 18:30

    Freidig 3 (H) vs. (B) Astor 4

    Freidig 3
    Astor 4
    1
    3
  • 25 mai 2019 - 12:00

    Astor 2 (H) vs. (B) Gauldal 2

    Astor 2
    Gauldal 2
    2
    5
  • 26 mai 2019 - 17:00

    Fram (H) vs. (B) Astor 3

    Fram
    Astor 3
    3
    2
  • 28 mai 2019 - 18:30

    Kolstad (H) vs. (B) Astor 2

    Kolstad
    Astor 2
    11
    1
  • 31 mai 2019 - 18:00

    Astor (H) vs. (B) Ranheim 3

    Astor
    Ranheim 3
    1
    3
  • 03 jun 2019 - 18:30

    Flatås (H) vs. (B) Astor

    Flatås
    Astor
    2
    1
  • 04 jun 2019 - 18:30

    Malvik 2 (H) vs. (B) Astor 4

    Malvik 2
    Astor 4
    12
    4
  • 06 jun 2019 - 18:30

    Astor 2 (H) vs. (B) Strindheim 3

    Astor 2
    Strindheim 3
    2
    10
  • 07 jun 2019 - 18:00

    Astor 3 (H) vs. (B) Byåsen 2

    Astor 3
    Byåsen 2
    0
    8
  • 10 jun 2019 - 18:30

    Hommelvik 3 (H) vs. (B) Astor 3

    Hommelvik 3
    Astor 3
    5
    2
  • 10 jun 2019 - 19:15

    Astor 4 (H) vs. (B) Ranheim 2

    Astor 4
    Ranheim 2
    4
    6
  • 11 jun 2019 - 18:30

    Gimse 2 (H) vs. (B) Astor 2

    Gimse 2
    Astor 2
    2
    3
  • 13 jun 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Malvik 3

    Astor
    Malvik 3
    1
    8
  • 14 jun 2019 - 18:30

    Astor 4 (H) vs. (B) Buvik

    Astor 4
    Buvik
    3
    4
  • 17 jun 2019 - 18:30

    Utleira 3 (H) vs. (B) Astor 4

    Utleira 3
    Astor 4
    5
    0
  • 20 jun 2019 - 18:00

    Klæbu 2 (H) vs. (B) Astor

    Klæbu 2
    Astor
    6
    0
  • 20 jun 2019 - 18:30

    Astor 2 (H) vs. (B) Sverresborg

    Astor 2
    Sverresborg
    2
    2
  • 20 jun 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Tangmoen

    Astor 3
    Tangmoen
    4
    1
  • 16 aug 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Freidig

    Astor 3
    Freidig
    3
    5
  • 17 aug 2019 - 12:00

    Astor 2 (H) vs. (B) Hegra

    Astor 2
    Hegra
    4
    15
  • 18 aug 2019 - 17:00

    Astor (H) vs. (B) Gauldal

    Astor
    Gauldal
    11
    1
  • 20 aug 2019 - 18:30

    Melhus (H) vs. (B) Astor 4

    Melhus
    Astor 4
    2
    5
  • 21 aug 2019 - 18:00

    Trygg/Lade (H) vs. (B) Astor 3

    Trygg/Lade
    Astor 3
    1
    2
  • 22 aug 2019 - 18:30

    Sjetne (H) vs. (B) Astor 2

    Sjetne
    Astor 2
    1
    10
  • 23 aug 2019 - 18:30

    Nardo (H) vs. (B) Astor

    Nardo
    Astor
    2
    4
  • 26 aug 2019 - 18:00

    Astor (H) vs. (B) Gimse

    Astor
    Gimse
    2
    5
  • 26 aug 2019 - 18:30

    Tiller 2 (H) vs. (B) Astor 3

    Tiller 2
    Astor 3
    1
    4
  • 28 aug 2019 - 20:00

    Trygg/Lade 2 (H) vs. (B) Astor 4

    Trygg/Lade 2
    Astor 4
    4
    3
  • 29 aug 2019 - 18:30

    Trygg/Lade (H) vs. (B) Astor 3

    Trygg/Lade
    Astor 3
    3
    8
  • 30 aug 2019 - 17:15

    Astor 4 (H) vs. (B) Hommelvik 3

    Astor 4
    Hommelvik 3
    2
    5
  • 02 sep 2019 - 18:30

    Orkanger (H) vs. (B) Astor

    Orkanger
    Astor
    1
    2
  • 02 sep 2019 - 19:15

    Astor 2 (H) vs. (B) Ålen /Haltdalen

    Astor 2
    Ålen /Haltdalen
    1
    12
  • 05 sep 2019 - 18:30

    Astor 2 (H) vs. (B) Malvik

    Astor 2
    Malvik
    1
    15
  • 06 sep 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Kattem

    Astor 3
    Kattem
    3
    5
  • 06 sep 2019 - 18:30

    Astor 4 (H) vs. (B) Oppdal

    Astor 4
    Oppdal
    2
    7
  • 09 sep 2019 - 18:30

    Sokna (H) vs. (B) Astor 3

    Sokna
    Astor 3
    1
    0
  • 12 sep 2019 - 19:15

    Gauldal 2 (H) vs. (B) Astor 2

    Gauldal 2
    Astor 2
    6
    3
  • 13 sep 2019 - 18:00

    Astor (H) vs. (B) Freidig 3

    Astor
    Freidig 3
    1
    4
  • 15 sep 2019 - 11:00

    Astor 3 (H) vs. (B) Charlottenlund

    Astor 3
    Charlottenlund
    4
    1
  • 16 sep 2019 - 18:00

    Astor 4 (H) vs. (B) Strindheim

    Astor 4
    Strindheim
    0
    0
  • 16 sep 2019 - 18:30

    Orkla (H) vs. (B) Astor

    Orkla
    Astor
    0
    0
  • 21 sep 2019 - 12:00

    Astor 2 (H) vs. (B) Freidig 2

    Astor 2
    Freidig 2
    0
    0
  • 23 sep 2019 - 18:00

    Byåsen (H) vs. (B) Astor 4

    Byåsen
    Astor 4
    0
    0
  • 23 sep 2019 - 18:30

    Utleira (H) vs. (B) Astor 3

    Utleira
    Astor 3
    0
    0
  • 25 sep 2019 - 18:30

    Byåsen 2 (H) vs. (B) Astor 2

    Byåsen 2
    Astor 2
    0
    0
  • 27 sep 2019 - 18:30

    Astor (H) vs. (B) Flatås

    Astor
    Flatås
    0
    0
  • 30 sep 2019 - 18:00

    Astor 3 (H) vs. (B) Nationalkameratene

    Astor 3
    Nationalkameratene
    0
    0
  • 30 sep 2019 - 18:00

    Astor 4 (H) vs. (B) Tiller

    Astor 4
    Tiller
    0
    0
  • 30 sep 2019 - 18:30

    Buvik (H) vs. (B) Astor

    Buvik
    Astor
    0
    0
  • 03 okt 2019 - 18:30

    Stjørdals-Blink (H) vs. (B) Astor 3

    Stjørdals-Blink
    Astor 3
    0
    0
  • 04 okt 2019 - 18:00

    Astor 2 (H) vs. (B) Charlottenlund 2

    Astor 2
    Charlottenlund  2
    0
    0
  • 14 okt 2019 - 19:15

    Astor 4 (H) vs. (B) Utleira 2

    Astor 4
    Utleira 2
    0
    0
  • 17 okt 2019 - 18:00

    Trond (H) vs. (B) Astor 2

    Trond
    Astor 2
    0
    0
  • 18 okt 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Sverresborg

    Astor
    Sverresborg
    0
    0
  • 18 okt 2019 - 18:00

    Ranheim 2 (H) vs. (B) Astor 4

    Ranheim 2
    Astor 4
    0
    0

Tabell

Lag Kamp Po
Trond G13-1 6 18
Sjetne G13-1 5 15
Astor G13-2 5 12
Byåsen G13-2 5 9
Hegra G13-1 5 7
Malvik G13-1 5 4
Gauldal G13-2 4 3
Charlottenlund G13-2 4 3
Freidig G13-2 5 3
Ålen G13-1 6 0

Beskrivelse

Astor G13 (G2006) har 43 registrerte spillere og 12 trenere, samt støtteapparat med lagleder, økonomikontakt og sosialkontakt.  Vi stiller med 4 lag i NFFs serie i 2019, og har våre treninger på Astorbanen og Cageballhallen på Rosten (vinter). 



Siste bilder

Refreshing... Det har vært nye aktiviteter siden forrige gang du lastet siden

Levert av IdrettenOnline