Våre lag (2021)

Kjernen i all vår aktivitet er våre lag. Vi har robuste lag fra 6 år til Old Boys/veteran. Samtlige lag i Astor FK har en tillitsvalgt lagleder som fungerer som bindeledd internt i laget, mellom klubben og laget, og som kontaktpunkt i laget for henvendelser utenfra. 

Hvis du ønsker kontakt med et av Astor FK sine lag, send epost til rette vedkommende. Dersom du tar kontakt med et av våre lag fra epostlisten nedenfor, og ikke mottar svar i løpet av to dager, send e-post til klubben (post@astorfk.no)                                                                                                                                                                                        Kontaktinformasjon sist oppdatert 20.april 2021

BARNELAG

ALDER

LAGLEDER

KONTAKTINFO

J 2009

12 ÅR

Marte S. Tveit

marte.tveit@sverresborg.no

G 2009

12 ÅR

Atle Smistad

atle.smistad@hotmail.com

J 2010

11 ÅR

Gisle Bergh

gislebergh@hotmail.com

G 2010

11 ÅR

Per Olav Monseth

per.olav.monseth@salvesen-thams.no

J 2011

10 ÅR

Aud Kristin Saltvik

aud_kristin_saltvik@hotmail.com

G 2011

10 ÅR

Mari Hetling Bakken

mari_hetlingbakken@hotmail.com

J 2012

9 ÅR

Stathis Skouras

stskouras@hotmail.com

G 2012

9 ÅR

Kristian Stuevold

kristian.stuevold@gmail.com

J 2013

8 ÅR

Cathrine W. Stokbak

cathlundwigg@hotmail.com

G 2013

8 ÅR

Torbjørn Yri

torbjorn.yri@gmail.com

J 2014

7 ÅR

Marie Sundstrøm

sundstrommarie@gmail.com

G 2014

7 ÅR

Håkon Sund

haakon.groseth@gmail.com

    J 2015        6 ÅRØyvind Sætre saetrus@gmail.com
    G 2015         6 ÅRMarianne Dalheim

marianne.dalheim@gmail.com

              

UNGDOMS-LAG

ÅRSKLASSE

LAGLEDER

KONTAKTINFO

J 17

2004

2005

Jan Rune Brovold

Hans Olav Nilsen

 j.r.bro@online.no

hansolavn@gmail.com

G 16

2005

2006

Tor Kristian Gilstad

Christer Horgen

tk.gilstad@gmail.com

christer.horgen@aktiv.no

15

2006

Tonje Vangen

Roy H. Karlsen

tonjevangen@yahoo.no   

rhk@bjerkan-stav.no

G 14

2007

Øyvind Sætre

saetrus@gmail.com

J 14

2007

Sveinung Ryen

sveinung@gmail.com

G 13

2008

Kristian Kattem-Olsen

kristian.kattem-olsen@nylander.no

J 13

2008

Hege Elin Skogan

hegeskogan@yahoo.no

 

VOKSEN-FOTBALL

LAGLEDER

KONTAKTINFO

Oldboys

 Gunnar Jenssen

gunnar.d.jenssen@sintef.no

Menn senior

 Jens Petter Myhra

jens_petter_myhra@hotmail.com




Vi bruker begrepet "lag" på to måter: både om hvert årskull (feks. LAGET Gutter 2009), som igjen består av flere LAG som er påmeldt seriespill. 

I vår klubb omtales årskull-lag konsekvent med kjønn + fødselsår (Feks. Jenter 2012), for å unngå sammenblanding mellom 2012 og 12-årslag. Fra ungdomsfotballen (13 år) omtales de enkelte lag med alder (Gutter 14, Jenter 13 etc).  

I norsk fotball er aldersbestemte lag inndelt i enkelte årskull fra barna er 6 år til de er 14 år. Deretter slås to årskull sammen på guttesiden til "Gutter 16" (som består av 15- og 16-årslag). I Trøndelag har NFF bestemt at det inntil videre skal være en Jenter 15-klasse, slik at jentelag slås sammen først når de er Jenter 17 (16- og 17-årslag). 


Levert av IdrettenOnline