Gutter 2007

Gutter 2007

Kontaktpersoner

Øyvind Sætre
Rolle: Lagleder
E-post: saetrus[@]gmail.com
Telefon: 93449295
Stefan Andre Bomnes
Rolle: Trener
E-post: stefanbomnes[@]hotmail.com
Telefon: 95855210

Kommende aktiviteter

Ingen fremtidige arrangementer ble funnet.

Kommende kamper

Se alle

TrønderEnergi-serien G12 9er avd. 09 Høst

  • 02 apr 2019 - 18:30

    Hommelvik 2 (H) vs. (B) Astor 2

    Hommelvik 2
    Astor 2
    7
    9
  • 09 apr 2019 - 17:15

    Kattem 2 (H) vs. (B) Astor

    Kattem 2
    Astor
    2
    6
  • 10 apr 2019 - 17:15

    Byåsen 3 (H) vs. (B) Astor 3

    Byåsen 3
    Astor 3
    7
    0
  • 25 apr 2019 - 17:15

    Astor 2 (H) vs. (B) Freidig 3

    Astor 2
    Freidig 3
    4
    2
  • 26 apr 2019 - 17:15

    Astor 3 (H) vs. (B) Tiller

    Astor 3
    Tiller
    7
    6
  • 26 apr 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Strindheim 3

    Astor
    Strindheim 3
    8
    1
  • 03 mai 2019 - 18:00

    Ranheim (H) vs. (B) Astor

    Ranheim
    Astor
    2
    8
  • 07 mai 2019 - 17:15

    Nationalkameratene (H) vs. (B) Astor 3

    Nationalkameratene
    Astor 3
    5
    2
  • 07 mai 2019 - 17:15

    Sverresborg (H) vs. (B) Astor

    Sverresborg
    Astor
    1
    9
  • 07 mai 2019 - 17:15

    Utleira 2 (H) vs. (B) Astor 2

    Utleira 2
    Astor 2
    5
    7
  • 16 mai 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Orkanger

    Astor 3
    Orkanger
    9
    1
  • 16 mai 2019 - 18:30

    Astor (H) vs. (B) Flatås 2

    Astor
    Flatås 2
    4
    12
  • 18 mai 2019 - 14:00

    Astor 2 (H) vs. (B) Strindheim

    Astor 2
    Strindheim
    3
    2
  • 21 mai 2019 - 17:15

    Malvik (H) vs. (B) Astor 2

    Malvik
    Astor 2
    2
    8
  • 21 mai 2019 - 18:30

    Trygg/Lade 2 (H) vs. (B) Astor 3

    Trygg/Lade 2
    Astor 3
    1
    8
  • 26 mai 2019 - 10:00

    Astor (H) vs. (B) Byåsen 2

    Astor
    Byåsen 2
    1
    3
  • 26 mai 2019 - 11:30

    Astor 3 (H) vs. (B) KIL/Hemne

    Astor 3
    KIL/Hemne
    5
    5
  • 26 mai 2019 - 11:30

    Astor 2 (H) vs. (B) Charlottenlund

    Astor 2
    Charlottenlund
    9
    3
  • 04 jun 2019 - 17:15

    Tiller 2 (H) vs. (B) Astor

    Tiller 2
    Astor
    3
    1
  • 04 jun 2019 - 18:30

    Orkdal (H) vs. (B) Astor 3

    Orkdal
    Astor 3
    5
    2
  • 11 jun 2019 - 18:30

    Charlottenlund 4 (H) vs. (B) Astor

    Charlottenlund  4
    Astor
    3
    7
  • 12 jun 2019 - 17:15

    Vestbyen (H) vs. (B) Astor 2

    Vestbyen
    Astor 2
    2
    8
  • 13 jun 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Skaun

    Astor 3
    Skaun
    2
    10
  • 14 jun 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Freidig

    Astor
    Freidig
    5
    1
  • 14 jun 2019 - 17:15

    Astor 2 (H) vs. (B) Trond 2

    Astor 2
    Trond 2
    74
    0
  • 22 aug 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Tiller 3

    Astor
    Tiller 3
    4
    6
  • 22 aug 2019 - 18:30

    Astor 2 (H) vs. (B) Byåsen

    Astor 2
    Byåsen
    9
    7
  • 23 aug 2019 - 17:15

    Astor 3 (H) vs. (B) Kattem 2

    Astor 3
    Kattem 2
    1
    6
  • 25 aug 2019 - 17:00

    Leinstrand (H) vs. (B) Astor

    Leinstrand
    Astor
    1
    1
  • 27 aug 2019 - 17:15

    Sverresborg (H) vs. (B) Astor 3

    Sverresborg
    Astor 3
    6
    2
  • 27 aug 2019 - 17:15

    Tiller 2 (H) vs. (B) Astor 2

    Tiller 2
    Astor 2
    5
    7
  • 02 sep 2019 - 18:00

    Astor (H) vs. (B) Byneset

    Astor
    Byneset
    8
    5
  • 05 sep 2019 - 17:15

    Astor 2 (H) vs. (B) Freidig 4

    Astor 2
    Freidig 4
    6
    8
  • 06 sep 2019 - 17:15

    Astor 3 (H) vs. (B) Nationalkameratene

    Astor 3
    Nationalkameratene
    3
    6
  • 08 sep 2019 - 16:00

    Tangmoen (H) vs. (B) Astor 2

    Tangmoen
    Astor 2
    5
    5
  • 13 sep 2019 - 18:00

    Strindheim 3 (H) vs. (B) Astor 3

    Strindheim 3
    Astor 3
    2
    3
  • 15 sep 2019 - 12:00

    Utleira (H) vs. (B) Astor

    Utleira
    Astor
    4
    4
  • 19 sep 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Nationalkameratene 2

    Astor
    Nationalkameratene 2
    0
    0
  • 20 sep 2019 - 17:15

    Astor 3 (H) vs. (B) Vestbyen 2

    Astor 3
    Vestbyen 2
    0
    0
  • 24 sep 2019 - 18:30

    KIL/Hemne (H) vs. (B) Astor 3

    KIL/Hemne
    Astor 3
    0
    0
  • 26 sep 2019 - 17:15

    Astor 3 (H) vs. (B) Orkanger 2

    Astor 3
    Orkanger 2
    0
    0
  • 26 sep 2019 - 17:15

    Flatås (H) vs. (B) Astor 2

    Flatås
    Astor 2
    0
    0
  • 27 sep 2019 - 17:15

    Astor 2 (H) vs. (B) Flatås 2

    Astor 2
    Flatås 2
    0
    0
  • 27 sep 2019 - 18:30

    Gauldal (H) vs. (B) Astor

    Gauldal
    Astor
    0
    0
  • 03 okt 2019 - 18:30

    Astor 3 (H) vs. (B) Byåsen 3

    Astor 3
    Byåsen 3
    0
    0
  • 04 okt 2019 - 17:15

    Astor (H) vs. (B) Charlottenlund 3

    Astor
    Charlottenlund  3
    0
    0
  • 04 okt 2019 - 17:15

    Astor 2 (H) vs. (B) Trond

    Astor 2
    Trond
    0
    0
  • 15 okt 2019 - 17:15

    Tiller (H) vs. (B) Astor 3

    Tiller
    Astor 3
    0
    0
  • 15 okt 2019 - 17:15

    Heimdal (H) vs. (B) Astor

    Heimdal
    Astor
    0
    0
  • 15 okt 2019 - 18:30

    Selbu (H) vs. (B) Astor 2

    Selbu
    Astor 2
    0
    0

Tabell

Lag Kamp Po

Refreshing... Det har vært nye aktiviteter siden forrige gang du lastet siden

Levert av IdrettenOnline