Astorbanen (11-er)

Del A: Nærmest Astorhuset

Del B: Nærmest Byåsveien

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 5 Jul
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 5 Jul
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 5 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 5 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 5 Jul
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 5 Jul
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 5 Jul
kl 20:00 - 21:30
Junior
Tor. 7 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 7 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2011
Tor. 7 Jul
kl 18:00 - 19:00
G2013
Tor. 7 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009
Tor. 7 Jul
kl 19:00 - 19:30
J15
Tor. 7 Jul
kl 19:30 - 20:30
J2009/J2010
Tor. 7 Jul
kl 20:30 - 22:00
J17
Tor. 7 Jul
kl 20:30 - 22:00
Junior
Fre. 8 Jul
kl 16:00 - 17:00
G2010
Søn. 10 Jul
kl 18:00 - 19:30
Junior
Søn. 10 Jul
kl 19:30 - 21:00
G16
Man. 11 Jul
kl 16:30 - 17:30
J2011
Man. 11 Jul
kl 16:30 - 17:30
J2012
Man. 11 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009
Man. 11 Jul
kl 17:30 - 19:00
J14
Man. 11 Jul
kl 19:00 - 20:30
G16
Man. 11 Jul
kl 20:30 - 22:00
Senior
Tir. 12 Jul
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 12 Jul
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 12 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 12 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 12 Jul
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 12 Jul
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 12 Jul
kl 20:00 - 21:30
Junior
Tor. 14 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 14 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2011
Tor. 14 Jul
kl 18:00 - 19:00
G2013
Tor. 14 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009
Tor. 14 Jul
kl 19:00 - 19:30
J15
Tor. 14 Jul
kl 19:30 - 20:30
J2009/J2010
Tor. 14 Jul
kl 20:30 - 22:00
J17
Tor. 14 Jul
kl 20:30 - 22:00
Junior
Fre. 15 Jul
kl 16:00 - 17:00
G2010
Søn. 17 Jul
kl 18:00 - 19:30
Junior
Søn. 17 Jul
kl 19:30 - 21:00
G16
Man. 18 Jul
kl 16:30 - 17:30
J2011
Man. 18 Jul
kl 16:30 - 17:30
J2012
Man. 18 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009
Man. 18 Jul
kl 17:30 - 19:00
J14
Man. 18 Jul
kl 19:00 - 20:30
G16
Man. 18 Jul
kl 20:30 - 22:00
Senior
Tir. 19 Jul
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 19 Jul
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 19 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 19 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 19 Jul
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 19 Jul
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 19 Jul
kl 20:00 - 21:30
Junior
Tor. 21 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 21 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2011
Tor. 21 Jul
kl 18:00 - 19:00
G2013
Tor. 21 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009
Tor. 21 Jul
kl 19:00 - 19:30
J15
Tor. 21 Jul
kl 19:30 - 20:30
J2009/J2010
Tor. 21 Jul
kl 20:30 - 22:00
J17
Tor. 21 Jul
kl 20:30 - 22:00
Junior
Fre. 22 Jul
kl 16:00 - 17:00
G2010
Søn. 24 Jul
kl 18:00 - 19:30
Junior
Søn. 24 Jul
kl 19:30 - 21:00
G16
Man. 25 Jul
kl 16:30 - 17:30
J2011
Man. 25 Jul
kl 16:30 - 17:30
J2012
Man. 25 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009
Man. 25 Jul
kl 17:30 - 19:00
J14
Man. 25 Jul
kl 19:00 - 20:30
G16
Man. 25 Jul
kl 20:30 - 22:00
Senior
Tir. 26 Jul
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 26 Jul
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 26 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 26 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 26 Jul
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 26 Jul
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 26 Jul
kl 20:00 - 21:30
Junior
Tor. 28 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2011
Tor. 28 Jul
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 28 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009
Tor. 28 Jul
kl 18:00 - 19:00
G2013
Tor. 28 Jul
kl 19:00 - 19:30
J15
Tor. 28 Jul
kl 19:30 - 20:30
J2009/J2010
Tor. 28 Jul
kl 20:30 - 22:00
J17
Tor. 28 Jul
kl 20:30 - 22:00
Junior
Fre. 29 Jul
kl 16:00 - 17:00
G2010
Søn. 31 Jul
kl 18:00 - 19:30
Junior
Søn. 31 Jul
kl 19:30 - 21:00
G16
Man. 1 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2011
Man. 1 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2012
Man. 1 Aug
kl 17:30 - 19:00
J14
Man. 1 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009
Man. 1 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16
Man. 1 Aug
kl 20:30 - 22:00
Senior
Tir. 2 Aug
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 2 Aug
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 2 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 2 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 2 Aug
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 2 Aug
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 2 Aug
kl 20:00 - 21:30
Junior
Tor. 4 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 4 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2011
Tor. 4 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009
Tor. 4 Aug
kl 18:00 - 19:00
G2013
Tor. 4 Aug
kl 19:00 - 19:30
J15
Tor. 4 Aug
kl 19:30 - 20:30
J2009/J2010
Tor. 4 Aug
kl 20:30 - 22:00
J17
Tor. 4 Aug
kl 20:30 - 22:00
Junior
Fre. 5 Aug
kl 16:00 - 17:00
G2010
Søn. 7 Aug
kl 18:00 - 19:30
Junior
Søn. 7 Aug
kl 19:30 - 21:00
G16
Man. 8 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2011
Man. 8 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2012
Man. 8 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009
Man. 8 Aug
kl 17:30 - 19:00
J14
Man. 8 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16
Man. 8 Aug
kl 20:30 - 22:00
Senior
Tir. 9 Aug
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 9 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 9 Aug
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 9 Aug
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 9 Aug
kl 20:00 - 21:30
Junior
Ons. 10 Aug
kl 18:30 - 19:55
Astor - Orkla
Astor Kunstgress
Ons. 10 Aug
kl 20:00 - 21:25
Astor - Charlottenlund
Astor Kunstgress
Tor. 11 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 11 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2011
Tor. 11 Aug
kl 18:00 - 19:00
G2013
Tor. 11 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009
Tor. 11 Aug
kl 19:00 - 19:30
J15
Tor. 11 Aug
kl 19:30 - 20:30
J2009/J2010
Tor. 11 Aug
kl 20:30 - 22:00
J17
Tor. 11 Aug
kl 20:30 - 22:00
Junior
Fre. 12 Aug
kl 16:00 - 17:00
G2010
Søn. 14 Aug
kl 18:00 - 19:30
Junior
Søn. 14 Aug
kl 19:30 - 21:00
G16
Man. 15 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2011
Man. 15 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2012
Man. 15 Aug
kl 17:30 - 19:00
J14
Man. 15 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009
Man. 15 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16
Man. 15 Aug
kl 20:30 - 22:00
Senior
Tir. 16 Aug
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 16 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 16 Aug
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 16 Aug
kl 20:00 - 21:30
Junior
Ons. 17 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor - Heimdal
Astor kunstgress Del A1
Ons. 17 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del B2
Ons. 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Støren
Astor kunstgress Del B
Ons. 17 Aug
kl 20:00 - 21:25
Astor - Ranheim 2
Astor Kunstgress
Tor. 18 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 18 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2011
Tor. 18 Aug
kl 18:00 - 19:00
G2013
Tor. 18 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009
Tor. 18 Aug
kl 19:00 - 19:30
J15
Tor. 18 Aug
kl 19:30 - 20:30
J2009/J2010
Tor. 18 Aug
kl 20:30 - 22:00
J17
Tor. 18 Aug
kl 20:30 - 22:00
Junior
Fre. 19 Aug
kl 16:00 - 17:00
G2010
Fre. 19 Aug
kl 17:15 - 18:29
Astor 2 - Sjetne
Astor kunstgress Del B
Fre. 19 Aug
kl 17:15 - 18:29
Astor 4 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del A
Fre. 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Astor 2 - Byneset
Astor kunstgress Del A2
Fre. 19 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor - Nidelv
Astor kunstgress Del B
Fre. 19 Aug
kl 20:00 - 21:35
Astor - Kattem
Astor Kunstgress
Lør. 20 Aug
kl 12:00 - 13:25
Astor - Sparbu/Steinkjer
Astor Kunstgress
Lør. 20 Aug
kl 14:00 - 15:14
Astor - Namsos/Overhalla
Astor Kunstgress
Lør. 20 Aug
kl 15:30 - 16:55
Astor 2 - Alvdal
Astor Kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 13:00 - 18:00
Miniserie
Søn. 21 Aug
kl 18:00 - 19:30
Junior
Søn. 21 Aug
kl 19:00 - 20:25
Astor 3 - Hegra
Astor Kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 19:30 - 21:00
G16
Man. 22 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2011
Man. 22 Aug
kl 16:30 - 17:30
J2012
Man. 22 Aug
kl 17:30 - 19:00
J14
Man. 22 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009
Man. 22 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16
Man. 22 Aug
kl 20:30 - 22:00
Senior
Tir. 23 Aug
kl 16:30 - 17:30
G2010
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 18:00
G2010
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015
Tir. 23 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012
Tir. 23 Aug
kl 18:30 - 20:00
J15
Tir. 23 Aug
kl 19:30 - 21:00
G14
Tir. 23 Aug
kl 20:00 - 21:30
Junior
Ons. 24 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor - Heimdal
Astor kunstgress Del A1
Ons. 24 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Strindheim 2
Astor kunstgress Del A2
Ons. 24 Aug
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Byåsen 2
Astor kunstgress Del B1
Ons. 24 Aug
kl 18:30 - 19:34
Astor - Lånke
Astor kunstgress Del B1
Ons. 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor - Strindheim
Astor kunstgress Del A
Ons. 24 Aug
kl 18:30 - 19:34
Astor 3 - Gauldal
Astor kunstgress Del B2
Ons. 24 Aug
kl 20:00 - 21:05
Astor - Stubban
Astor kunstgress Del A
Tor. 25 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2012
Tor. 25 Aug
kl 16:30 - 18:00
G2011
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 21 Jun
kl 16:30 - 17:44
Freidig - Astor 3
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 20 Jun
kl 20:30 - 22:05
Munkholmen - Astor
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 20:00 - 21:25
Astor - Utleira
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 18:00 - 19:14
Astor 3 - Svorkmo/Meldal
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 16:00 - 17:25
Astor - Trond
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Freidig
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 12:00 - 13:14
Astor - Nidelv 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 14:00 - 15:14
Astor - Namdalseid
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 12:00 - 13:25
Astor 3 - Vanvik/Rissa/Stadsbygd
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 17 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor - Tiller 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 17 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Ranheim 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 17 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Freidig 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 17 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Sjetne 2
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 20:00 - 21:35
Astor - Flatås
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 18:30 - 19:55
Astor - Strindheim 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 17:00 - 18:14
Astor 3 - Lensvik 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:45 - 20:59
Astor 2 - Sverresborg 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 19:00 - 20:25
Astor 2 - Kattem 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 18:00 - 19:14
Astor 2 - Remyra
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 15:30 - 16:34
Astor - Nardo 3
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 15:30 - 16:34
Astor - Fram
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Charlottenlund 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 14:00 - 15:04
Astor 3 - Romolslia 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 12:00 - 13:25
Astor - Ålen
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 12:00 - 13:14
Astor - Charlottenlund
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 10:30 - 11:34
Astor 2 - Flatås
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor - Strindheim 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 18:30 - 19:34
Astor 2 - Sokna
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 17:15 - 18:29
Astor - Freidig 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Heimdal 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 16:00 - 17:14
Charlottenlund 2 - Astor
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 20:00 - 21:14
Astor - Steinkjer
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 18:30 - 19:55
Astor 2 - Malvik
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor - Vestbyen
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:15 - 19:19
Astor 2 - Klæbu
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 16:45 - 17:59
Astor 4 - Othilienborg 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 19:00 - 20:25
Astor 2 - Charlottenlund 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 5 Jun
kl 20:00 - 21:35
Astor - Sjetne
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 5 Jun
kl 18:00 - 19:35
Astor - Orkla
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 3 Jun
kl 18:30 - 19:55
Astor 3 - Trond 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 3 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Vestbyen
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Byåsen 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 19:44
Astor - Oppdal
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor - Kattem 3
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor - Sverresborg
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Freidig 3
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 19:30 - 20:44
Astor - Freidig
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 18:00 - 19:04
Astor 2 - Utleira 3
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 18:00 - 19:14
Astor - Nidelv 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Hommelvik
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 27 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor - Byåsen
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 27 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor - Kattem 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Stadsbygd
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Tiller
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor - Klæbu
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Freidig 2
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Nardo
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Strindheim 4
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 20:30 - 22:05
Astor - Kolstad 3
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 19:00 - 20:14
Astor - Melhus
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 19:00 - 20:14
Astor 2 - Sverresborg
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 11:00 - 12:14
Astor 2 - Åfjord
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 16:00 - 17:25
Astor 3 - Vestbyen 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 10:30 - 11:34
Astor - Utleira
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 20:00 - 21:14
Sjetne - Astor
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:34
Astor 2 - Buvik
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor 4 - Flatås
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 17:15 - 18:29
Astor - Nidelv 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Sjetne 3
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:05 - 20:19
Heimdal 2 - Astor
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 20:00 - 21:35
Astor - Sokna
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Strindheim 3
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor - Malvik
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor - Byneset
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 20:30 - 21:55
Astor - Nidelv
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 19:00 - 20:14
Astor - Nidelv
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 12:00 - 13:14
Astor - Charlottenlund
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 10:30 - 11:34
Astor 3 - Charlottenlund 3
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor - Sjetne
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Flatås
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 17:15 - 18:29
Astor 2 - Nidelv
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Orkla 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor - Stadsbygd 2/Rissa 2/Vanvik 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor - Oppdal
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor - Nidelv
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Freidig 2
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:15 - 18:29
Astor 4 - Kattem 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:30 - 20:44
Astor 2 - Stjørna/HIL/Fevåg
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 7 Mai
kl 16:00 - 17:14
Astor 2 - Orkanger
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Løkken
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Melhus 3
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Vestbyen 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:30 - 19:34
Astor - Skjelstadmark/Hegra
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Lånke
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor - Trygg/Lade
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 17:15 - 18:19
Astor 3 - Gimse
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 16:45 - 17:59
Astor 4 - Byåsen 3
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 20:30 - 22:05
Astor - Nationalkameratene 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 20:00 - 21:25
Astor - Buvik
Astor Kunstgress
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 18:00 - 19:04
Astor 3 - Flatås 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 14:00 - 15:14
Astor 2 - Trond
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 12:00 - 13:25
Astor - Orkanger
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 12:00 - 13:25
Astor 3 - Leksvik
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Orkla
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 18:30 - 19:44
Astor - Nardo
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 18:30 - 19:44
Astor - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Romolslia
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 17:15 - 18:29
Astor - Utleira 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Remyra
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Charlottenlund 4
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor - Utleira
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Byåsen 5
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 18:00 - 19:14
Astor 3 - Strindheim 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 14:00 - 15:14
Astor - Verdal
Astor Kunstgress
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 10:00 - 11:04
Astor - Byåsen
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 20:00 - 21:14
Astor 2 - Trygg/Lade 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Orkla/Orkdal
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 18:30 - 19:34
Astor 3 - Buvik
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Byåsen 2
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 20:00 - 21:35
Astor - Tiller 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Strindheim 4
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:30 - 19:34
Astor - Stjørdals-Blink
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor - Nationalkameratene
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor 4 - Kattem 3
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor - Strindheim 2
Astor kunstgress Del B2
  Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Melhus 2
Astor kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 18:30 - 19:44
Astor - Flatås
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:15 - 18:19
Astor 2 - Flatås
Astor kunstgress Del A2
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 17:15 - 18:19
Byneset - Astor 2
Astor kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 27 Mar
kl 18:00 - 19:14
Astor - Utleira
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 23 Mar
kl 19:00 - 20:14
Astor - Melhus
Astor Kunstgress
  Les mer  
Man. 21 Mar
kl 18:30 - 19:44
Astor - Charlottenlund
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 20 Mar
kl 19:30 - 20:44
Astor - Nationalkameratene
Astor Kunstgress
  Les mer  
Tor. 17 Mar
kl 19:00 - 20:25
Astor - Ranheim 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 16 Mar
kl 20:00 - 21:34
Astor - Ranheim TF 2
Astor Kunstgress
  Les mer  
Man. 14 Mar
kl 18:30 - 19:44
Astor - Tiller 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 14 Mar
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Byåsen 2
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 11 Mar
kl 20:00 - 21:25
Astor 2 - Skaun
Astor Kunstgress
  Les mer  
Tor. 10 Mar
kl 20:00 - 21:25
Astor - Malvik
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 9 Mar
kl 20:30 - 22:04
Trygg/Lade - Astor
Astor Kunstgress
  Les mer  
Ons. 9 Mar
kl 18:30 - 19:54
Astor - Orkla/Orkanger
Astor Kunstgress
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Gimse
Astor kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 18:30 - 19:44
Astor - Ranheim 2
Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 13 Feb
kl 15:30 - 17:00
Astor United (G)
  Les mer  
Søn. 13 Feb
kl 12:00 - 13:30
Astor United (J)
  Les mer  
Lør. 12 Feb
kl 14:00 - 15:30
Oldboys
  Les mer  
Lør. 12 Feb
kl 12:00 - 13:30
J15/J14
  Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 19:30 - 21:00
Oldboys
  Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 18:00 - 19:30
G16
  Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 16:30 - 18:00
G2010
  Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 16:30 - 18:00
J2009/J2010
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 20:30 - 22:00
Senior
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 20:30 - 22:00
G19
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 19:00 - 20:30
J17
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
G2012
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
G2013
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 16:30 - 18:00
J15
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 16:30 - 18:00
G14
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 20:30 - 22:00
G19
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2009
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
J14
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 17:30 - 19:00
J2011
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 17:30 - 19:00
J2012
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 16:00 - 17:30
G16
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 20:30 - 22:00
Oldboys
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 20:30 - 22:00
Senior
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
G14
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
J2009/J2010
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2010
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2011
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 16:30 - 17:30
J2014
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 16:30 - 17:30
G2015
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 20:30 - 22:00
J17
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 20:30
G16
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 19:00
J15/J14
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2009
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 16:30 - 17:30
J2013
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 16:00 - 17:30
G19
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 19:30 - 21:00
Senior
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 18:00 - 19:30
J17
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 15:30 - 17:00
Astor United (G)
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 12:00 - 13:30
Astor United (J)
  Les mer  
Lør. 5 Feb
kl 14:00 - 15:30
Oldboys
  Les mer  
Lør. 5 Feb
kl 12:00 - 13:30
J15/J14
  Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 19:30 - 21:00
Oldboys
  Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 18:00 - 19:30
G16
  Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 16:30 - 18:00
G2010
  Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 16:30 - 18:00
J2009/J2010
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 20:30 - 22:00
Senior
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 20:30 - 22:00
G19
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 19:00 - 20:30
J17
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
G2012
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
G2013
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 16:30 - 18:00
J15
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 16:30 - 18:00
G14
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 20:30 - 22:00
G19
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2009
  Les mer